Amb la tecnologia de Blogger.
Etiquetes:

FESTA I ASSEMBLEA DEL CEI 11 i 12 DE DESEMBRE

Tornem a organitzar la Festa anual del Club, que és la teva Festa. I ja és el segon any que ens reunim per parlar de les nostres aficions favorites, amb l’únic objectiu de desconnectar i de passar-ho bé. Aquest any tampoc us podeu perdre la nostra Festa, per això fem una crida a tots vosaltres: socis, familiars, amics,… veniu i participeu, ens divertirem tots plegats, ja que considerem que no tot és caminar o córrer per la muntanya.

Aquest dia és per a estar tots junts, explicar-nos les aventures que hem viscut aquest any i els reptes pels propers anys, menjarem i beurem sense preocupacions ni pensant que l’endemà tenim una cursa, en definitiva, passarem un cap de setmana agradable. Socis, no podem fallar a aquesta cita.Aquest any la nostra Entitat ha estat campiona de la Copa Catalana de Caminades de Resistència i ho volem celebrar. Donarem un diploma a tots aquells que han fet possible que la nostra Entitat hagi estat campiona i tenim preparada alguna sorpresa més.

L’any passat vam anar a la casa de colònies de Can Massaguer i ens ho vam passar molt bé, i aquest any repetim, la casa està situada al Montseny, molt a prop del poble de Breda. Per a informació de la casa i la seva ubicació picar aquest enllaç:

http://www.esplai.org/accc/Fitxes_cases_colonies/Can_Massaguer.pdf


PREUS:

Adults: 35 euros.
Nens: 31 euros.
El preu inclou: Sopar, allotjament i festa del dissabte nit, i esmorzar i dinar del diumenge.

PROGRAMA:

Dissabte 11 de Desembre:

18.00 – 19.00: arribada a les instal·lacions, acomodació a les habitacions.
19.00 – 20.30: Assemblea General del CEI.
20.30 – 21.30: Sopar.
21.30 – 22.30: Entrega de diplomes.
22.30 – 23.30: projecció de la pel·lícula: EL CEI, KM A KM, FOTO A FOTO.
23.30 – 3.30 : Festa del CEI

Diumenge 12 de Desembre:

9.00 – 10.00 : Esmorzar
10.30 – 13.30: Opció A: excursió curta i visita al Castell de Montsoriu.
Opció B: passeig i visita al poble de Breda.
13.30 – 15.00: Dinar
15.00 – 16.00: Sobretaula i comiat.


Per altra banda us preguem la confirmació de la vostra assistència, abans del dia 1 de desembre, ja que hem de reservar un mínim de 40 o un màxim de 70 persones.
Els interessats en acompanyar-nos heu de fer un ingrés al compte del club
2100-0903-21-0200162944, indicant el vostre nom i també cal que envieu un email de confirmació, indicant el vostre nom.

Envieu l’email
cexcursionista@gmail.com o j.paredes@ya.com

Esperem que la idea sigui del vostre agrat.

0 comments:

Publica un comentari a l'entrada